Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/mawitdruk/domains/mawitdruk.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/mawitdruk/domains/mawitdruk.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600

MARKETING

Bo sukces można zaplanować

Wybór strategii marketingowej zależy od grupy docelowej, specyfiki produktu lub usługi, pozycji na rynku. Liczy się również odpowiedni dobór kanałów dystrybucji komunikatów reklamowych i narzędzi promocji.

Skuteczny marketing opiera się nie tylko na opracowaniu dobrej strategii, lecz również świadomym i efektywnym realizowaniu jej: począwszy od strony internetowej, poprzez przygotowanie wszystkich materiałów promocyjnych i handlowych, reklamy graficzne, po kampanie outdoor, social media oraz efektywny PR.

Oprócz warstwy wizualnej, skupiamy się również na content marketingu i copywritingu. Specjalizujemy się w Namingu, tworzeniu haseł reklamowych i sloganów firmowych. Zajmujemy się tworzeniem skutecznego marketingu treści, którego celem jest zbudowanie długotrwałych relacji z odbiorą zarówno w obrębie Internetu, jak i poza nim.

Zajmujemy się promocją firm, usług i produktów w Polsce oraz innych krajach Unii Europejskiej.

Czy wiesz, że…

82% osób podejmuje decyzje o zakupie produktu kierując się reklamą lub stroną internetową.

Oferujemy:
  • Kampanie AdWords
  • E-mail marketing
  • Reklamy graficzne
  • Kampanie Outdoor
  • Public Relations
  • Artykuły sponsorowane